Ingeschreven ploegen 2019

Futsal Team

Onbetong Panna Tongeren


Ingeschreven ploegen editie 2019

Zaterdag 21 december 2019   Niveau 1

U8

U9

U12

Dames

1

OHL

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

DV Bilzen

2

RFC Liege

FT Tongeren wit

FT Tongeren Wit

FP Aarschot

3

RC Hades

FT Tongeren rood

STVV geel

STVV - Geel

4

Spouwen Mopertingen

STVV Geel

STVV blauw

STVV - Blauw

5

STVV Blauw

Jong Zandhoven 98

KFC Diepenbeek 1 

6

Thes Sport

KVK Wellen

KFC Diepenbeek 2

7

KBWVV

Spouwen Mopertingen

Schteneuh

8

RC Hades

Soccer Arena Girls

9

Spouwen Mopertingen

10

11

12

Zondag 22 december 2019  Niveau 1

U10

U14

U15

1

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

2

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

3

STVV Blauw

KVK Tienen

KVK Tienen

4

STVV Geel

STA - 1

SV Lake Valley/Venray (NL)

5

KBWVV

STA - 2

Young Stars

6

KVC Westerlo

ZSW Wijchen (NL)

FC Landen

7

FT Houthalen

Jong Zandhoven 98

ZSW Wijchen (NL)

8

RC Hades

RC Hades

FT Houthalen

9

Offirent Boys

10

RC Hades

11

Real Noorderwijk

12

Maandag 23 december 2019  Niveau 1

U11

U13

U16/U17

1

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

FT Tongeren Blauw

2

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

FT Tongeren Wit

3

ZVK Eisden Dorp

ZVK Eisden Dorp

ZVK Eisden Dorp

4

Wodan (NL)

Sporting Borgerhout

ZSW Wijchen (NL)

5

Fermonia Boys 1 (NL)

FT Houthalen

Real Noorderwijk

6

Fermonia boys 2 (NL)

ZVV Hazendans (NL)

MZ Académie A

7

STVV geel

KFC Turnhout

MZ Académie B

8

STVV blauw

9

KVK Wellen

10

Jong Zanhoven 98

11

BMFA 1

12

BMFA 2

Vrijdag 27 december 2019   Niveau 2

U6

U7

U8

U9

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

FC Alken

Valencia Piringen 1

KBWVV

KVV Hoeselt

FT Tongeren

Valencia Piringen 2

KVV Hoeselt

KBWVV

Valencia Piringen 3

STA

KVV Hoeselt Rood

KDH Jeuk

KVV Hoeselt Geel

KVV Hoeselt

Zaterdag 28 december 2019  Niveau 2

U13

U15

U17

Sparta Kolmont  1

Sparta Kolmont  1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

FC Landen

Valencia Piringen

BS Sport  1

STA

STA

BS Sport  2

Jong STVV

STA

KDH Jeuk

MZ Académie 1

Jong STVV

MZ Académie 2

Zondag 29 december 2019   Niveau 2

U10

U11

U12

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 1

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

Sparta Kolmont 2

STA

Renolim Borgloon

KDH Jeuk

Jong STVV

KVV Hoeselt

STA

KVV Hoeselt

STA

Renolim Borgloon

Jong STVV

VZW Futsal Team Onbetong Panna Tongeren

Ondernemingsnummer: 0833.539.311 - KBVB Futsal - stamnummer A00139

Rekeningnummer: BE20 7360 2680 0356


Adres: Kerkhenis 49 – 3700 Tongeren - E-mail: info@fttongeren.be


Sporthal: Sportoase Eburons Dome - Vrijheidweg 9 - 3700 Tongeren